Лекція про іслам студентам-історикам ТНПУ  від турецького професора Ільхама Міраджа

Лекція про іслам студентам-історикам ТНПУ

від турецького професора Ільхама Міраджа

Вивчати іслам, будучи європейцем, вдвічі складніше й заодно втричі цікавіше. Перед тобою постають могутні стовпи невідомого досі світогляду, нових культурних цінності та ідей. Важливо при цьому всьому не перебувати в полоні стереотипних та хибних уявлень, нав’язаних масовою культурою, тоді й культура діалогу набуде конструктиву.

Студенти 3 курсу історичного факультету, у рамках вивчення курсу «Релігієзнавство», мали змогу почути лекцію про іслам від заступника директора Стамбульського фонду і культури, професора – Ільхама Міраджа.

Лекція Ільхама Міраджа про іслам

Студенти 3 курсу історичного факультету

Висловлюємо щиру вдячність за організацію даної зустрічі завідувачу кафедри всесвітньої історії та релігієзнавства, професору – Бистрицькій Еллі Володимирівні.

Міжнародне співробітництво історичного факультету ТНПУ і Стамбульського фонду науки і культури сприяє вибудуванню якісної академічної інтеграції між даними спільнотами.

Ільхам Мірадж виявив неабияку обізнаність в історії, культурі та теології ісламу, тим самим відчутно зацікавив студентів до дослідження доктрин цього віровчення.

Іслам – друга за чисельністю вірян релігія в світі, тому питань до турецького професора визріло предостатньо. Обговорювався вплив біженців на ісламську культуру, питання підвищення рівня поваги до культурних цінностей ісламу, догмати цієї релігії.

Такі зустрічі на факультеті проводяться регулярно, що дозволяє якісно розширити свій світогляд та набути унікальних знань від безпосереднього носія ісламської культури.

С.Цвид