ЗМІ про нас. Тернополяни виграли чемпіонат України з легкої атлетики

ЗМІ про нас

Тернополяни виграли чемпіонат України з легкої атлетики

Високі результати показали наші спортсмени на командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів.

Такі змагання 7-8 червня відбувались у Кіровограді.

Пославши ядро на 18.02 м, Іван Карюк — вихованець Бучацької ДЮСШ та обласної ШВСМ (тренери Чуба І.В., Васірук М.С.), студент ТНПУ імені Володимира Гнатюка, вчергове довів, що на сьогодні є найкращим юніором серед штовхальників ядра в Україні. Таким чином,Іван сав чемпіоном, здобувши золоту нагороду!

Ще одне "золото" з результатом 2.12,12 сек в бігу на 800 м виборола талановита спортсменка Оксана Більчак (ОДЮСШ, тренери Стефанишина О.В., Небельський В.Р., студентка факультету фізвиховання ТНПУ ім. В.Гнатюка).

Срібло в естафетному бігу 4х100м (42.75 сек) за вихованцями ОДЮСШ "Колос" (тренер Михайло Васірук) в складі Олександра Підліпчука (учень педліцею), Володимира Допти (студент факультету фізвиховання ТНПУ ім. Гнатюка), Сенчука Віктора (студент ТНЕУ), Руслана Удодова (студент факультету фізвиховання ТНПУ ім. Гнатюка).

У стрибках в висоту,  подолавши планку на висоті 170 см, Христина Стефанишина (студентка факультету фізвиховання ТНПУ ім. Гнатюка ) стала п’ятою.

Загалом, набравши 327 очок, команда юніорів зайняла 12 місце серед усіх областей України.

sports.te.ua