Магістрант кафедри теорії і практики перекладу ТНПУ серед переможців гранту від компанії ADMIRAL

Магістрант кафедри
теорії і практики перекладу ТНПУ
серед переможців гранту від компанії ADMIRAL

Магістрант групи мАУП-11 Подоляк Андрій отримав 2 місце у гранті від компанії ADMIRAL.

Конкурс проводився серед студентів, які здобувають фах перекладача. Всього на участь у конкурсі було подано 70 заяв від здобувачів вищої освіти з усієї України і лише 5 щасливчиків отримали призові місця і грошові винагороди.

Для кращих учасників гранту компанія ADMIRAL проведе спеціалізоване навчання - зі студентами працюватимуть засновники і керівники відділів компанії-грантодавця, які розкажуть про ділову етику, перекладацькі програми, навички роботи в перекладацькій компанії. По завершенні навчання учасники отримають сертифікат, а кращим компанія запропонує співпрацю.

Щиро вітаємо Андрія Подоляка з перемогою і зичимо йому наснаги і подальших здобутків у перекладацькій сфері!

Кафедра теорії і практики перекладу