ТНПУ на ювілейній ХV Міжнародній науковій конференції до 360-річчя Львівського національного університету   ім.І.Франка (ФОТО)

ТНПУ на ювілейній
 ХV Міжнародній науковій конференції

до 360-річчя
Львівського національного університету

ім.І.Франка

8 жовтня 2021 року у Львівському національному університеті  імені Івана Франка відбулася визначна подія присвячена 360 річниці Львівського національного університету  імені Івана Франка ХV Міжнародна наукова конференція «Географія, економіка і туризм: національний та міжнародний досвід» за участі науковців із п’яти країн.

Пленарні і секційні засідання проходили в онлайн режимі на платформі TEAMS.

Після вітальних слів:
Володимира Біланюка - декана географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка,
Марти Мальської - завідувача кафедри туризму географічного факультету ЛНУ імені Івана Франка,
Ольги Любіцевої - завідувач кафедри країнознавства і туризму географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка,
робота конференції перейшла у пленарне засідання.

Вітальне слово декана географічного факультету ЛНУ  доцента Біланюка Володимира
Вітальне слово декана географічного факультету ЛНУ  доцента Біланюка Володимира

Кафедру географії України і туризму гідно представила виступом на пленарному засіданні доцент Альтгайм Любов на тему: “Особливості роботи санітарно-курортних закладів України у роки пандемії COVID-19”.

Вітальні слова учасникам конференції доцента кафедри географії України і туризму Альтгайм Любові

Виступ на пленарному засіданні доцента кафедри географії України і туризму Альтгайм Любові

Головні акценти у виступі зроблено на програмах постковідної реабілітації у санаторно-курортних закладах України, загалом, і зокрема у санаторії “Медобори”.

Основні акценти підсумку доповіді доцента кафедри географії України і туризму Альтгайм Любові

Тематика всіх виступів на конференції була дуже цікавою і актуальною для сьогодення. А наукове спілкування проходило продуктивно у позитивній атмосфері.

Л.Альтгайм