Науковий доробок викладачів ТНПУ збагатився новим важливим виданням
Науковий доробок викладачів ТНПУ

збагатився новим важливим виданням

Науковий доробок кафедри географії та методики її навчання ТНПУ імені Володимира Гнатюка збагатився новим солідним підручником - "Геологія з основами геоморфології", автори - професор Мирослав Сивий та доцент Петро Дем'янчук.

В підручнику подано основні відомості з геологічних дисциплін: кристалографії, мінералогії, петрографії, динамічної та історичної геології, геоморфології, геохімії. Описано форму, розміри, фізичні властивості, внутрішню будову та походження Землі, найпоширеніші мінерали та гірські породи, геодинамічні процеси та їх вплив на формування рельєфу, етапи розвитку структури земної кори та органічного світу, подано сучасні геотектонічні концепції формування рельєфу планети, охарактеризовано антропогенний вплив на геологічне середовище.

Для студентів екологічних спеціальностей вищих навчальних закладів.

Вітаємо авторів і щиро зичимо нових наукових здобутків!

Обкладинка нового видання

Проф.Заставецька Л.Б.