На факультеті філології і журналістики ТНПУ  в центрі уваги «ДоброЧесність»

На факультеті філології і журналістики ТНПУ

в центрі уваги
«ДоброЧесність»

11 жовтня на факультеті філології і журналістики ТНПУ відбувся освітній захід на тему «ДоброЧесність». Із вступним словом виступила декан факультету Вільчинська Тетяна Пилипівна. Організаторка заходу, Синоруб Галина Петрівна, ознайомила студентів та магістрантів першого курсу із базовими нормативними документами про академічну доброчесність, результатами опитування здобувачів факультету щодо розуміння проблеми та шляхів її подолання.

Вступне слово декана факультету Вільчинської Тетяни Пилипівни

Організаторка заходу Синоруб Галина Петрівна

Студентам і викладачам були запропоновані кейси із ситуаціями, які трапляються в освітньому процесі. 6 груп учасників разом із кураторами (Вашків Л. П., Данилевич М.М., Бачинська Г.В., Ткачук О.М., Драган-Іванець Н.В.) та завідувачкою кафедри загального мовознавства і слов'янських мов - Бачинською Г. В. працювали над активним обговоренням кейсів та шукали рішення конкретного завдання.

Учасники разом із своїми кураторами обговорюють вирішення ситуацій

Процес вирішення ситуацій

Після чого, один/одна представник/представниця із команди пояснювали причини такої ситуації, відповідальність, яку можуть нести представники освітнього процесу та окреслили рекомендації щодо її вирішення, враховуючи принципи академічної доброчесності.

Вручення сертифікатів.
Вручення сертифікатів

Присутні в аудиторії викладачі (Петришина О. І., Кушнір О. В., Йордан Г. М., Штонь О. П.) та студенти доповнювали виступи, ділилися думками щодо актуальності кейсів. Кожна група отримала сертифікати за участь. Родзинкою освітнього заходу стало спільне написання "Кодексу доброчесності ФІЖ" за допомогою онлайнового сервісу Mentimeter.

До вашої уваги фотозвіт

Висловлюємо щиру подяку комісії із якості освіти факультету філології і журналістики, яку очолює Синоруб Галина Петрівна, а також студентському активу: Магулі Катерині, Серкізу Віталію, Грицьків Аліні, Іваськів Дарії, Гуляк Ілоні, Канюці Андрію, Ніколаєвій Сніжані, Соболевській Галині, Головайчуку Вадиму та усім присутнім студентам, магістрантам, викладачам.

Освітній захід «ДоброЧесність» стане доброю традицією на нашому факультеті, а його учасники отримуватимуть знання, що сприятимуть конструктивній взаємодії в системі «студент-викладач» та  комфортному освітньому середовищу.

Іваськів Дарія,
Гуляк Ілона