Тернопільський педагогічний і Рівненський гуманітарний університет: творча міжуніверситетська угода в дії (ФОТО)

Тернопільський педагогічний

і

Рівненський гуманітарний університет:

творча міжуніверситетська угода в дії

У перші дні «золотої» осені відбулося підписання Договору про науково-освітню співпрацю між Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка та Рівненським державним гуманітарним університетом.

Першим заходом, який підтвердив серйозність заявлених намірів двох академічних спільнот, стала «гостьова» лекція, проведена доктором психологічних наук, професором кафедри психології ТНПУ імені Володимира Гнатюка
Савелюк Наталією Михайлівною для здобувачів вищої освіти освітньо-кваліфікаційних рівнів «доктор філософії» (PhD) та «магістр» за спеціальністю 053 «Психологія» Рівненського державного гуманітарного університету.

З вітальним словом до слухачів лекції звертається перший проректор РДГУ, професор Роман Володимирович Павелків

Молоді науковці отримали унікальну можливість збагатити систему своїх знань про рух особистості у науковому просторі, планування та реалізацію психологічних досліджень, дотримання принципів академічної доброчесності та міжособистісної толерантності, розвиток особистісних компетенцій, розвиток здатності до лідерства та успішності.

Початок інтерактивної онлайн лекції.
Початок інтерактивної онлайн лекції

Позитивний фідбек та обмін враженнями по завершенню лекції.
Позитивний фідбек та обмін враженнями по завершенню лекції

Від імені аспірантів, магістрантів, викладачів кафедри вікової та педагогічної психології РДГУ висловлюємо щиру вдячність Наталії Михайлівні Савелюк за ретельно підготовлене, чітко структуроване інформативне повідомлення; за вміння об’єднати слухачів ідеями особистісного розвитку, активізувати їх прагнення до здійснення наукових пошуків. Досконале володіння сучасними прийомами ведення онлайн-взаємодії, багатство дидактичних прийомів, чітко трансльований мотиваційний контент, цікавий презентаційний матеріал, використання елементів інтерактивної співпраці, висока майстерність викладача все це, у своїй сукупності, забезпечило високу результативність проведеного заходу. Бажаємо Наталії Михайлівні та всій поважній академічній спільноті ТНПУ імені Володимира Гнатюка успіхів і творчої наснаги для подальшої співпраці.

Перший проректор

Рівненського державного гуманітарного університету,

завідувач кафедри вікової та педагогічної психології,

доктор психологічних наук, професор