Студенти-туристи географічного факультету ТНПУ побували на презентації у Тернопільській обласній науковіій бібліотеці (ФОТО)

Студенти-туристи
географічного факультету ТНПУ
побували на презентації
у Тернопільській обласній науковіій бібліотеці

05 жовтня студенти 1-го та 2-го курсів географічного факультету ТНПУ спеціальності «Туризм» відвідали Тернопільську обласну універсальну наукову бібліотеку. Працівники бібліотеки провели екскурсію залами бібліотеки, де наші студенти мали змогу познайомитися із особливостями користування бібліотечними фондами та оглянути тематичні виставки. Жвавий інтерес викликала інформація про можливості вивчення іноземних мов у клубах за інтересами при бібліотеці.

Спікери зустрічі

Найцікавішим моментом відвідин стала участь у зустрічі-презентації «Нотатки киці-мандрівниці або як не заблукати у подорожі». Спікерами презентації були українська письменниця, ілюстратор, казкарка, громадська діячка і видавець Ірина Мацко та відома мандрівниця й блогерка Ореста Дешева. Вони представили нове видання-нотатник мандрівниці «Подорож моєї валізи».
 Фото з організаторами заходу

Зустріч відбулася у цікавій та невимушеній атмосфері та супроводжувалася цікавими запитаннями та відповідями. Родзинкою ж заходу була участь кота Кефіра породи «британець», із яким завжди подорожує Ореста. Загалом зазначимо, що це уже далеко не перший культурно-просвітницький захід туристичного спрямування у якому беруть участь наші студенти. Висловлюємо вдячність Тернопільській ОУНБ та надіємось на продовження плідної співпраці.

Студенти географічного факультету біля Тернопільської обласної універсальної бібліотеки

Викладач кафедри географії України і туризму

Сергій Задворний