Продовження плідної співпраці кафедри географії України і туризму ТНПУ із туристичною агенцією ”СонцеВид-Тур” (ФОТО)

Продовження плідної співпраці
кафедри географії України і туризму

ТНПУ
із туристичною агенцією ”СонцеВид-Тур”

Співпраця кафедри географії України і туризму із екскурсовода-практиком і засновником туристичної агенції ”СонцеВид-Тур” Дрозд Наталією Юріївною, спеціалізацією якої є екскурсії Україною та організація паломницьких турів, не припинилася організацією і проведення майстер-класів для студентів 3 і 4 курсів спеціальності 242 Туризм із “Організації екскурсійних послуг” та “Менеджменту у туризмі”, а знайшла своє плідне продовження із надання практичних можливостей стажування студентів безпосередньо на екскурсійних маршрутах із різним складом екскурсійних груп.

У суботу 9 жовтня відбулося вперше таке стажування за екскурсійним маршрутом “Золота підкова Львівщини” студентки 3 курсу спеціальності 242 Туризм Романської Діани, яка першою виявила бажання такого практичного стажування.

Екскурсійну групу представляли державні службовці і Діана мала можливість здобути практичні навички організації і проведення екскурсії для такого складу екскурсантів і отримувати фахові поради вподовж всього екскурсійного маршруту.

У внутрішньому дворику палацу Браницьких с. Підгірці Львівської області

У дворику Олеського замку Біля костелу Святого Йосифа с. Підгірці Львівська область
- У дворику Олеського замку
- Біля костелу Святого Йосифа с.Підгірці Львівська область

Безцінні нотатки стажиста для майбутньої роботи

Китайський палац у м. Золочів
Китайський палац у м.Золочів

Це була перша і дуже вдала спроба, про що свідчить відгук Діани від поїздки: “Хочу поділитися своїми враженнями під час стажування замками Львівської області “Золота підкова Львівщини”. Я рада що мені надали таку можливість і я змогла використати її, щоб справді побачити як хороший фахівець екскурсійної справи повинен проводити екскурсії та організовувати одноденні тури. Дякую за цей досвід і можливість”.

Такі слова студентки є найкращим визнанням нашої праці, гарною мотивацією для інших студентів, які навчаються за спеціальності 242 Туризм і важливим профорієнтаційним моментом для майбутніх студентів.

Ми будемо продовжувати таку співпрацю із Наталією Юріївною із практичної підготовки і стажування, а також організації навчальних екскурсій для студентів, які навчаються за спеціальності 242 Туризм як для майбутніх фахівців туристичної галузі.

Доцент кафедри географії України і туризму
 Альтгайм Любов Богданівна