Розпочався візит делегації ТНПУ на чолі з ректором у Турецьку республіку (ФОТО)
Розпочався візит делегації ТНПУ

на чолі з ректором

у Турецьку республіку

Сьогодні відбулася двостороння зустріч у Стамбульському університеті, під час якої ректор, проф. Богдан Буяк і ректор, професор Махмуд Ак підписали Меморандум про порозуміння.

Стамбульський університет — найстаріший університет Туреччини, провідний вищий навчальний заклад Стамбула і республіки. В університеті відкрито 740 спеціальностей, на яких навчаються  70 тисяч студентів. Навчальний процес забезпечують 11 тисяч працівників.

Очільники обох університетів обговорили перспективи співпраці в науковій, навчально-методичній, міжкультурній діяльності.

Обмін думками

Підписання Меморандуму

Умови академічної мобільності детально обумовили з проректором, проф. Ільясом Топсакалом. Особливий інтерес у турецької сторони викликала можливість навчання за акредитованими в ТНПУ програмами другого (магістерського) і третього (освітньо-наукового) рівня.

До слова, в ТНПУ вже зараз будуть навчатися троє аспірантів з Турецької республіки, а в Стамбульському університеті  працює наша магістрантка. викладачка Тетяна Фецан.

Завідувачка кафедри славістики, проф.Еміне Інанир висловила зацікавленість спільною проєктною діяльності з кафедрою української мови та методики її навчання (завідувач Ольга Петришина) та кафедрою іноземних мов (завідувач Мар'яна Сокол).

Турецькі партнери також запропонували співпрацю з історичним факультетом (декан Володимир Місько), пов'язану з новоствореною в Стамбульському університеті спеціальністю "Археологія".

Було акцентовано увагу на значущості успішних випускників, стейкголдерів в оптимізації якості вищої освіти (директор Тернопільської ЗОШ№25, стейкголдер ТНПУ Галина Буяк).

Формуємо напрямки співпраці

Робочі зустрічі

Біля Стамбульського університету

Більше фото дивіться в альбомі