Наукові видання, що приймають матеріали влітку

Студенти, аспіранти, докторанти, здобувачі, молоді фахівці, викладачі, науковці та інші зацікавлені особи мають змогу публікувати свої дослідження та брати участь  вроботі конференцій.

Науковий журнал «Молодий вчений»

Редакція наукового журналу «Молодий вчений» пропонує всім бажаючим студентам, аспірантам, докторантам, здобувачам, молодим фахівцям, викладачам, науковцям та іншим зацікавленим особам опублікувати свої статті за різними науковими напрямками. Журнал включено до міжнародних каталогів наукових видань і наукометричних баз.

Випуск №7 (34) липень 2016 рік

Прийом матеріалів до 30 червня

Розсилка примірників до 31 липня.

Детальна інформація тут .

Зарубіжне наукове видання «Baltic Journal of Economic Studies»

(Латвія, м. Рига)

Журнал «Baltic Journal of Economic Studies» є міждисциплінарним науковим майданчиком в галузі економіки, управлінням бізнесом, національної економіки, структурної та соціальної політики. Науковий журнал публікує оригінальні дослідження, теоретико-практичні статті з різних економічних питань. Основна увага приділяється статтям, присвяченим оцінці та аналізу сучасної економіки, галузевій економіці місцевого та зарубіжного ринку, розробці бізнес-стратегій, які в подальшому сприяють безпосередньому розвитку економіки Східної Європи.

Volume 2, number 3, July 2016

Авторські матеріали приймаються щодня

Розсилка друкованих примірників здійснюється наприкінці кожного непарного місяця.

Детальна інформація тут

Міжнародні науково-практичні конференції

Студенти, аспіранти, докторанти, здобувачі, молоді фахівці, викладачі, науковці та інші зацікавлені особи мають змогу взяти участь у роботі Міжнародних науково-практичних конференцій. Тематика заходів охоплює всі галузі науки. Конференції проходять дистанційно в різних містах України.

Детальна інформація  тут .

Також зверніть увагу на цей  документ!

Маряна Підодвірна