Психологи ТНПУ ім.В.Гнатюка запрошують в арт-терапевтичний табір

Психологи запрошують в арт-терапевтичний табір

Доцент кафедри практичної психології  Олена Володимирівна Тіунова вже вчетверте організовує і проводить арт-терапевтичний табір «Кольорі сни» з метою популяризації практичної психології та арт-терапії. Табір відбуватиметься з 27 червня до 2 липня 2016 року у м. Славське Львівської обл. під егідою кафедри практичної психології  ТНПУ ім. В.Гнатюка.

Передбачається проведення тренінгів, майстер-класів для дорослих і дітей з використанням методів маскотерапії, драмотерапії, проективного малювання, тілесно-орієнтованої терапії, танцювально-рухової терапії, казкотерапії, тощо. Також будуть проводитись психологічні трансформаційні ігри та вистави.

Табір організований як для психологів-професіоналів, так і для всіх тих, хто цікавиться психологією.

Старший лаборант кафедри практичної психології
Слободянюк О.Л.