Розпочала роботу літня релігієзнавча школа для молоді   «Міжконфесійні відносини: історія   і тенденції сучасних процесів в Україні»

Розпочала роботу літня релігієзнавча школа для молоді

«Міжконфесійні відносини: історія

і тенденції сучасних процесів в Україні»

20 червня 2016 р. на базі історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка розпочала свою роботу літня релігієзнавча школа для молоді під назвою «Міжконфесійні відносини: історія і тенденції сучасних процесів в Україні». Організація такої школи є пілотним проектом, ініційованим керівником «Центру дослідження духовної культури», проф. Бистрицькою Е. В.

До безпосередньої організації літньої школи активно долучилася Тернопільсько-Зборівська архиєпархія Української Греко-Католицької Церкви, котра гостинно надала для проведення заходу приміщення Маріїнського центру «Зарваниця», та забезпечила комфортні умови для навчання, проживання й відпочинку учасників.

В рамках школи заплановані лекції відомих українських релігієзнавців та богословів, навчально-пізнавальні екскурсії, активне дозвілля, організатором якого є аспірант кафедри стародавньої та середньовічної історії Надія Волік з командою магістрантів історичного факультету.