ЗМІ про нас. У Тернополі діє літературна студія «Сім герц» ЗМІ про нас

У Тернополі діє літературна студія «Сім герц»

Її склад частково формують колишні учасники «87». Молоді поети щочетверга о 16:00 збираються на філологічному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Ідейний натхненник, модератор студії, тернопільський поет Юрій Вітяк (на фото) каже, що основне завдання студії — викорінення графоманства, плекання якісного, естетичного поетичного продукту.

Кожен, хто приходить у студію, мусить пройти «електричний стілець». Такий метод аналізу поезії запозичений в німецької «Групи 47». Людина, яка читає вірш, сідає в центрі кола. Слухачі висловлюють думки і літературознавчі зауваження щодо почутого, задають питання, після чого автор висловлює свої міркування.

До студії «Сім герц» може приєднатися кожен, хто робить власні «проби пера».

Андрій Омельницький

Місто