Оголошено конкурс на участь у програмі молодіжного обміну «КРАКІВ: осягнення міста»
Східно-європейський інститут психології (Україна  - Франція), Фундація сприяння польській мові та культурі ім. Ніколая Рея (Польща) при фінансуванні Narodowe Centrum Kultury (Polska), Fundację Wspierania KulturyI Języka Polskiego im. Mikołaja Reja (Polska), Fundacjaim. KsSiemaszki (Polska) оголошують конкурс на участь у програмі молодіжного обміну «КРАКІВ : осягнення міста» (18 – 26 вересня 2016 року, м. Краків, Польща).
Молодь у віці 16-18 років запрошують взяти участь у конкурсі мотиваційних листів, а також докладених до них:
• мотиваційного ФОТО, або
• мотиваційного ВІДЕО, або
• мотиваційного ЛІТЕРАТУРНОГО ТВОРУ (проза або поезія), або
• мотиваційних АРТ-творів (живопис, скульптура, театральне або прикладне мистецтво).
Переможці Конкурсу візьмуть участь у програмі молодіжного обміну.
В рамках ПРОГРАМИ учасники зможуть пройти комплексний навчальний курс (один – на вибір) від кращих університетів та фахівців м. Краків за одним і напрямів:
ФОТОГРАФІЯ
КІНО
ЛІТЕРАТУРА
ХУДОЖНЄ МИСТЕЦТВО
Переможці отримують грант на суму 1200 злотих для участі у ПРОГРАМІ,
самостійно сплачують (за умовами гранту) 300 злотих на організаційні витрати.
Це реальна можливість повчитись улюбленій справі чи хобі у кращих фахівців,
а також переконатись, що КРАКІВ – МІСТО, ДЕ ЗБУВАЮТЬСЯ МРІЇ!
Мотиваційні листа та електронні версії творів (відповідно до обраного напряму ПРОГРАМИ)
просимо надсилати до 20 липня 2016 року на електронну адресу psytoday@ukr.net
Просимо зазначити тему листа –
«Участь у Програмі «Краків – осягнення міста».
Інформація (участь, заявки, організаційна допомога, консультації):
за тел.: (044) 360-86-22, (044) 257-20-21, (094) 925-56-22