До уваги студентів та працівників університету – актуальні стипендійні програми!

Східні Стипендії

Східні Студії Варшавського університету – 2-річні магістерські програми для 25 кандидатів із Східної Європи, Балкан та країн Середньої Азії і Кавказу

Тривалість навчання - 2 роки (4 семестри).

Набір оголошується щороку на початку грудня.

Повідомлення про участь потрібно відіслати

за адресою stypendia.studium@uw.edu.pl до 15 березня.

Термін оголошення переможців конкурсу: до 1 липня.

Стипендіальна програма Уряду РП для молодих науковців

Для кандидатів з Росії, України, Білорусії, Молдови та країн Кавказу та Середньої Азії. 9 місяців (2 семестри), існує можливість продовження терміну перебування до 10 місяців, якщо стипендіат виконав усі умови.

Набір оголошується щороку на початку грудня.

Документи потрібно надіслати до 1 березня.

Місце подання аплікацій – компетентний територіальний орган РП.

Термін оголошення переможців конкурсу: до 1 липня.

Нагорода імені Івана Виговського

Нагорода імені Івана Виговського – для кандидатів зі сфери гуманітарних наук, термін перебування  - 12 місяців наукових досліджень та викладання.

Навчання для кандидатів із таких сфер: соціальні, точні  науки, економіка, технічні науки, сільське господарство, теологія/релігієзнавство, бібліотекознавство на 4 місяці наукових досліджень до двох польських навчальних закладів.

Набір оголошується 15 листопада.

Повідомлення про участь потрібно відіслати за адресою stypendia.studium@uw.edu.pl до 15 січня.

Термін оголошення переможців конкурсу: початок лютого.

Стипендія імені К.Скубішевського

Стипендія або Дотація (науковий стаж) ім. Криштофа Скубішевського для кандидатів із Центральної Європи, Балкан, Балтійських країн, Східної Європи, Росії, Центральної Європи і країн Кавказу.

Тривалість - 9 місяців (стипендія) або 2-3 місяці (дотація).

Набір оголошується щороку в кінці січня.

Повідомлення про участь потрібно відіслати за адресою stypendia.studium@uw.edu.pl до 7 квітня.

Термін оголошення переможців конкурсу: до 1 червня.

Східна літня школа

Щороку з 1 по 21 липня у Варшаві. Для молодих науковців з країн Центральної та Східної Європи, Балкан, Кавказу, Середньої Азії та Західної Європи і Америки, які займаються проблематикою регіону.

Відбір на основі поданих аплікацій – до 10 травня, на адресу wsl.studium@uw.edu.pl

Прийняття остаточного рішення до 20 травня.

Східна зимова школа

Щороку з 1 по 14 березня у Варшаві та Вроцлаві. Для студентів-магістрів останнього року навчання, із Центральної та Східної Європи, Балкан, Росії, Кавказу, Центральної Азії та Західної Європи.

Відбір на основі поданих аплікацій – до 20 січня, на адресу wsl.studium@uw.edu.pl.

Прийняття остаточного рішення до 30 січня.

Більше інформації про стипендійні програми тут  http://www.studium.uw.edu.pl/?content/63