ЗМІ про нас. У дитячому таборі «Лісова пісня» готують майбутніх інформатиків (відео)
ЗМІ про нас

У дитячому таборі «Лісова пісня» готують майбутніх інформатиків (ВІДЕО)

Оздоровлюються та вдосконалюють свої знання 17 кращих математиків та інформатиків з Тернопільщини у таборі «Лісова пісня», що у Борщівському районі. Це своєрідна нагорода за досягнення у обласних олімпіадах з математики та інформатики. Учні старших класів розв’язують задачі та дискутують, та все ж на першому місці — активний відпочинок.

«Викладачі з Тернопільського педагогічного університету відібрали найкращих учнів з усієї області. Тут діти вдосконалюють свої навики у програмуванні та математичних вправах», — зазначив начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА  Ігор Чорний.

Ініціаторами навчання школярів, які цікавляться точними науками, виступили самі викладачі. На волонтерських засадах та в ігровій інтерактивній формі педагоди вчать дітей, не обтяжуючи їх — навчання відбуваються по кілька годин на день.

Відпочинок дітей у «Лісовій пісні» профінансов ано з обласного бюджету.