Продовжує надходити словесна  та молитовна підтримка з-за кордону  на адресу ТНПУ

Продовжує надходити словесна

та молитовна підтримка з-за кордону

на адресу ТНПУ

На адреси університету надходили листи і від давніх партнерів, а також просто організації, що бажають сказати добрі слова на адресу українців.

Президент Коледжу св. Мора (Канада) звернувся до ректора ТНПУ такими словами:
“Хоча багато хто в спільноті КСМ зробили кроки, щоб пожертвувати кошти на підтримку гуманітарних потреб в Україні, ми також хочемо, як установа, вивчити, як ми можемо підтримати ТНПУ у світлі нашого партнерства.

Якщо наразі є інші відчутні способи підтримки ТНПУ, я сподіваюся, що ви повідомите мені. Я поділюся будь-якими пропозиціями з моїми колегами та шукатиму шляхи для співпраці у цей надзвичайно складний час.

Від імені всіх у  КСМ я звертаюся до вас із молитвами за мир в Україні та за безпеку всіх у вашій громаді. Слава Україні!”

“В умовах відкритої російської агресії та початку неоголошеної війни проти України, Студіум Cхідноєвропейських Досліджень Варшавського університету висловлює свою солідарність та цілковиту підтримку Українській державі та виступає за непорушність її територіальної цілісності, державних кордонів та суверенних прав”.

Тут можна ознайомитись зі листом, підготовленим спільнотою Студіум:

Ще надійшов лист підтримки українським науковцям від імені Головного правління Товариства польських культурологів

Лист

Також ректор та колектив Університету Стамбула (Туреччина) бажають миру та єдності Україні:

Шановний професоре Богдане Буяку,
Ректоре Тернопільського національного
педагогічного університету
 ім.Володимира Гнатюка,

З великим сумом ми спостерігаємо за наступом на територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України та порушення міжнародного права. Сподіваємося, що воєнна ситуація в регіоні негайно буде вирішена дипломатичним шляхом. Крім того, ми твердо віримо, що народ України якомога швидше подолає ці важкі часи та досягне миру та стабільності. Від імені Стамбульського університету та від себе я хотів би висловити свої сердечні співчуття у зв’язку з вашою втратою.

З повагою,
професор Махмут Ак,