Студенти педуніверситету відвідали  «Форум видавців» у Львові

Студенти педуніверситету відвідали

«Форум видавців» у Львові

Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка, факультету філології та журналістики днями побували на Форумі видавців у Львові. Ми мали зможу поринути в атмосферу книг, насолодитись проведеним часом з цікавими людьми, а також ми спостерігали за процесом творення радіо в реальному часі, тому що на місці форуму була встановлена тимчасова радіостудія «Сковорода». Загалом було представлено близько 400 книжок 99 видавництв. Кожен бажаючий міг придбати книгу на свій смак. Окрім цього, Львівський «Форум видавців» відвідувала велика кількість людей, зокрема ведуча програми  "Сніданок з 1+1" Марина Леончук, з якою нам вдалося зробили фото.

Отож, захід триватиме до 18 вересня і якщо ви любите книги та цікаві знайомства, вам туди.

Шевчук Віолетта
Фото - Галина Вацлавська та Наталя Колодій