ЗМІ про нас. Тернопільський педагогічний - один з найпрозоріших в Україні університетів

ЗМІ про нас

Тернопільський педагогічний - один з найпрозоріших в Україні університетів

Аналітичний центр CEDOS оприлюднив рейтинг вищих навчальних закладів України за індексом прозорості.

Прозорість діяльності визначали, оцінюючи адміністративну та фінансову складову, стратегічний план розвитку, інформацію щодо працевлаштування для випускників, висвітлення міжнародної діяльності, зовнішніх та внутрішніх зв’язків та повноту інформування усіма можливими засобами.

За результатами дослідження Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка входить в десятку кращих  - посідає восьме місце серед українських вишів.

Зауважимо, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя зайняв 19 місце, Тернопільський національний економічний університет – 135. Усього в рейтингу 168 позицій.

beztaby.te.ua