Пропозиції співпраці від Вустерського університету (Велика Британія) (ФОТО)

Пропозиції співпраці
від Вустерського університету
(Велика Британія)

Відбулось уже дві зустрічі між представниками ТНПУ ім. В. Гнатюка та  Університету Вустер (найпрестижнішого ЗВО Великої Британії за якістю освітніх послуг), метою яких є становлення довготривалої співпраці між закладами освіти, полегшення наслідків війни для працівників та студентів ТНПУ, створення нових можливостей.

Від імені нашого університету на зустрічах були присутні Галина Іванівна Фальфушинська та Романа Миронівна Мисула.

З британської сторони - віце-канцлер (ректор) Девід Ґрін, виконуюча обов'язки проректора Енн Джордан, директор міжнародного відділу Нік Слейд, регіональний менеджер Тадас Лавікас, директор з комунікації та зовнішніх зв'язків Джейн Брайтон, Джудіт Кін.

Учасники онлайн зустрічіУчасники онлайн зустрічі
Учасники онлайн-зустрічі

Зустрічі відбуватимуться кожного тижня задля вирішення важливих питань щодо співпраці між сторонами.

Фото з твітера Університету Вустера, де візуалізовано підтримку України

Ініціатива та фасилітація співпраці відбувається за допомогою Cormack Consultancy Group та полягає у знайденні "пар" та контактів на різних рівнях зацікавлення, які зможуть допомогти Україні успішно пройти непрості часи.

Основні напрямки, про які вже йшла мова:

- співпраця на рівні міст

- співпраця на рівні бібліотек задля надання студентам та викладачам ТНПУ доступу до ресурсів Вустерського університету;

- співпраця на рівні студентських урядів;

- організація мовних клубів для студентів та викладачів задля вивчення англійської.