Готуємося до конференції «Рівність, лідерство, спілкування в європейських прагненнях української молоді: ґендерний дискурс»

Готуємося до Всеукраїнської науково-практичної конференції
 «Рівність, лідерство, спілкування
 в європейських прагненнях
української молоді:
 ґендерний дискурс»

Міністерство освіти і  науки України, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Сумський державний університет, Науково-дослідний центр з проблем ґендерної освіти і виховання учнівської та студентської молоді НАПН України - ТНПУ імені Володимира Гнатюка запрошують до участі  у Всеукраїнській науково-практичній конференції

«РІВНІСТЬ, ЛІДЕРСТВО, СПІЛКУВАННЯ В ЄВРОПЕЙСЬКИХ ПРАГНЕННЯХ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ: ҐЕНДЕРНИЙ ДИСКУРС»

Оргкомітет конференції запрошує науковців, психологів, педагогів, працівників системи освіти, вчителів, аспірантів, магістрів, студентів та усіх, кого цікавить гендерна проблематика узяти учать у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Рівність, лідерство, спілкування в європейських прагненнях української молоді: ґендерний дискурс», яка відбудеться 05–07 жовтня 2016 року на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

В рамках роботи конференції планується зустріч з представництвом Всеукраїнської мережі осередків ґендерної освіти ВНЗ, засідання у форматі круглого столу, майстер-класи тощо.

Матеріали тез просимо надсилати до 5 жовтня 2016 року на електронну адресу: iruna.shulga@yandex.ua Шульга Ірина.

Вимоги до оформлення публікації

Поля: нижнє, верхнє – 2 см, праве – 1,5 см, ліве – 3 см. Редактор: МS Word. Гарнітура: Times New Roman, кегель (розмір) 14. Міжрядковий інтервал – 1,5. Файл із текстом статті називати латиницею за зразком Petrenko_stattya. Публікації можуть містити малюнки, схеми, діаграми тощо. Обсяг статті – до 3 сторінок (включно з малюнками, таблицями і діаграмами).

У верхньому правому куті вказується ім’я, прізвище автора. Через один рядок подається  назва статті друкованими (великими) літерами по центру.

Через один рядок – анотація українською і англійською мовами (курсивом). Основний текст статті подається нижче, через 1 рядок. Цитування й посилання внутрішньотекстове з використанням квадратних дужок, де вказується номер у бібліографічному списку і після коми – сторінка, на зразок [1, с. 123]. При оформленні тексту варто використовувати таку форму лапок   «...», апострофа   ’, тире  – та дефіс  -. Лапки закривати перед посиланням, наприклад «...» [1, с. 123].

Через 1 рядок після основного тексту тез в алфавітному порядку подати бібліографічний апарат за взірцем:

1.
  2.
  3. …..

Адреса оргкомітету конференції: Центр з проблем гендерної освіти та виховання молоді НАПНУ-ТНПУ, Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка, вул. М. Кривоноса, 2, м. Тернопіль, індекс 46027.

Контактні телефони:

(096) 731 07 51 – Шульга Ірина.

(067) 674 60 26 – Кікінежді Оксана Михайлівна;

e-mail: iruna.shulga@yandex.ua Шульга Ірина.

ЗАЯВКА на друк тез

Обов’язковим є заповнення всіх позицій у заявці.

Файл із заявкою називати латиницею (наприклад, Petrenko _zajavka).

1.

Прізвище, ім’я та по батькові

2.

Назва тез