В ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася зустріч із реабілітологами з Польського Центру Функціональної Реабілітації VOTUM

В ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулася зустріч із реабілітологами з Польського Центру Функціональної Реабілітації VOTUM

20.09.16 р. студенти і викладачі факультету фізичного виховання, зокрема кафедри здоров'я людини, фізичної реабілітації і БЖД, мали зустріч із реабілітологами з Польського Центру Функціональної Реабілітації VOTUM, які поділилися своїм досвідом у роботі із пацієнтами після ДТП від незначних травм до найважчих випадків, включаючи коми. Надали інформацію про можливість підвищення рівня кваліфікації з медичної реабілітації та фізіотерапії, неврологопедії і нейропсихології у Центрі медичної освіти в Українсько-Польському реабілітаційному центрі Вотум, що відкрився в Івано-Франківську.

Доцент кафедри здоров’я людини,
фізичної реабілітації і БЖД