На факультеті філології і журналістики святкували уродини Івана Франка (ФОТО)

На факультеті філології і журналістики

святкували уродини Івана Франка

У вересні на факультеті філології і журналістики святкували 160-річчя від дня народження генія української культури, видатного українського письменника, поета, публіциста, перекладача, ученого, громадського й політичного діяча Івана Яковича Франка. Студенти групи УФ-31 підготували та провели театралізоване дійство «Іван Франко: геній, людина, епоха».

Окрасою свята було вступне слово професора-франкознавця Куцої Ольги Павлівни, яка з іншого боку, невідомого нам, відкрила життя митця, його поступ і становлення. Професор зіставила двох геніїв української літератури Івана Франка й Тараса Шевченка у культорологічному та духовному аспектах, розкриваючи їхній пошук правди й дороги до Бога.

Захід вражав хорошою організацією, майстерною декламацією творів поета та наявністю цікавих відеороликів.

Нам залишається лише подякувати усім, хто долучився до організації свята і дав можливість нам його відвідати.

Студентка групи УФ-43
Тетяна Кривокульська