Викладачі ТНПУ ім.В.Гнатюка отримали відзнаки

Незабаром, у першу неділю жовтня,  Україна відзначатиме День працівника освіти. А сьогодні в приміщенні обласного драматичного театру імені Тараса Шевченка відбулося урочисте вшанування педагогічної громадськості області. Тернопільщини.  Грамоти від обласної влади та відзнаки за перемогу у Всеукраїнському конкурсі "Світ творчості" вручали педагогам очільники Тернопільщини - Віктор Овчарук та Степан Барна (до слова, випускник ТНПУ ім.В.Гнатюка).

Приємно, що серед відзначених, в числі педагогічної еліти краю відзначили викладачів Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка. Відзнаки отримали Варакута Олександр Павлович – викладач кафедри здоров’я людини, фізичної реабілітації та безпеки життєдіяльності та Косович Ольга Василівна – завідувач кафедри романо-германської філології, доктор філологічних наук.

Педагогам щиро дякували за те, що вкладають душу в дітей, виховують їх справжніми патріотами, плекають молоде покоління, яке будуватиме справжню європейську демократичну державу. Урочини продовжив святковий концерт.