Творчі зустрічі на факультеті мистецтв ТНПУ: мистецтво фотографії від знаного Майстра
Творчі зустрічі на факультеті мистецтв ТНПУ:

мистецтво фотографії від знаного Майстра

На кафедрі образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх навчання ТНПУ 17 червня з надзвичайно цікавою лекцією про сучасну фотографію, була людина, про яку італійський архітектор Адріано Лаццарі сказав:

«... Петро Подолець є той Майстер-Скульптор, що втілює мудрість, силу і знання безформенної матерії, яку проносить через свої мрії, надаючи їй форми фізичної. Він створює з каменю образи, що знаходяться в серці українського народу, втілюючи національну свідомість у свої творіння і демонструючи нам, братам Західної Європи, той бік нашої душі, який ми відчували втраченим... Він є художником, який, даючи життя своїм творінням, доносить до свідомості людей силу і динамізм мистецької думки».

Петро Михайлович значну частину свого часу приділяє педагогічній діяльності, суміщаючи власну творчість із викладанням: викладав скульптуру у інституті мистецтв РДГУ, тепер є доцентом кафедри архітектури у Національному університеті водного господарства і природокористування та по при інші дисципліни також читає курс по фотографії.

Після цієї лекції серед слухачів не залишилось жодного, хто б не хотів взяти в руки фотоапарат та зберегти мить, яка більше не повториться!

Кафедра образотворчого мистецтва,
дизайну та методики їх навчання