ТНПУ вітає з ювілеєм  Ларису Михайлівну Головату! (ФОТО)

ТНПУ вітає з ювілеєм

Ларису Михайлівну Головату!

Колектив кафедри української мови та методики її навчання сердечно вітає Ларис Михайлівну Головату з Днем народження!

20 червня 2022 року святкує свій ювілей Лариса Михайлівна Головата, відомий мовознавець, доцент кафедри української мови та методики її навчання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

Головата Лариса Михайлівна народилася у селі Накваша Бродівського району Львівської області. Із 1969 до 1979 року навчалася у Тернопільській загальноосвітній школі №14. У 1979 році вступила до Тернопільського педагогічного інституту на філологічний факультет (українська мова і література). У 1998 році захистила дисертаційне дослідження на тему «Формування професійного мовлення у студентів факультету фізичного виховання».

Лариса Михайлівна працювала вчителем української мови і літератури у Донецьку, Тернополі упродовж 1983 – 1993 років. Із 1993 року – на викладацькій роботі у ТНПУ імені Володимира Гнатюка, на сьогодні – доцент кафедри української мови та методики її навчання.

Вагомим і значущим є доробок доц. Л. М. Головатої. Наукові пошуки стосуються методики викладання мовного курсу на нефілологічних факультетах педагогічних закладів освіти та у навчальних закладах різних рівнів акредитації, актуальних проблем орфографії і пунктуації, шляхів реалізації культурологічної змістової лінії (у тому числі краєзнавчого аспекту) на уроках української мови в основній школі.

КвітиГоловата Лариса

Нехай сили додають Ювілярці невтомної наснаги для плідної праці на ниві української науки!

Тож бажаємо здоров’я, творчих ідей, виповнення запланованого і появи нового! Добра, щастя Вам і Вашій родині!

До вітань кафедри долучається факультет філології і журналістики та вся університетська родина! Адже Лариса Михайлівна любить студентів і багато років передає їм любов і повагу до української мови. З роси й води хай прибуває Вам добро і радість, Ларисо Михайлівно! Бажаємо усіх земних щедрот, мирного неба і втілення найзаповітніших мрій! Многая і благая літа!