Товариська зустріч на факультеті фізичного виховання ТНПУ (ФОТО)
Товариська зустріч

на факультеті фізичного виховання ТНПУ

За ініціативи викладачів кафедри фізичного виховання Наталії Осіп та Галини Лаврін, які активно долучаються до профорієнтаційної роботи серед школярів міста Тернополя, на товариську зустріч з баскетболу зі студентами Української школи лідерства було запрошено вихованців Соціально-спортивної школи Фонду Реал Мадрид ГО "Епіцентр дітям".

Під час профорієнтаційної роботи були озвучені основні спеціальності та освiтньо-квалiфiкацiйні рівні, за якими здійснюється підготовка фахівців в університеті. Дізнались перспективи і переваги навчання на різних факультетах в ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Знайомство з факультетом фізичного виховання

Усі учасники мали можливість відвідати зали, аудиторії та ознайомились із спортивною базою факультету фізичного виховання. Також майбутні абітурієнти були залучені до суддівської бригади змагань, де під керівництвом Лаврін Галини та Осіп Наталії вправлялися у суддівстві в полі та за секретарським столиком.

Команда Соціально-спортивної школи FRM

Ігрові моменти

Практика суддівства

Після завершення гри, усі гравці зробили спільні фото.

Спільне фото після нагороження

Отриманні позитивні емоції та ігровий досвід, стимулюють усіх до регулярного проведення таких зустрічей у стінах ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Н.Осіп