Викладачі та студенти факультету мистецтв ТНПУ стали учасниками майстер-класу відомого митця Ігоря Рябова

Цієї суботи 18 червня в концертній залі Тернопільської музичної школи №1 ім.В.Барвінського відбувся спільний проєкт фортепіанного відділу школи з факультетом мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка за участі відомого митця Ігоря Рябова.

Співорганізаторами його стали Олена Спольська (викладач університету) та Віра Камінська (викладач школи). Розпочався майстер-клас Ігоря Рябова цікавою роботою над фортепіанним ансамблем. Учениці 3-го класу Катерина Ліштаба та Катерина Марущак (клас старшого викладача, спеціаліста вищої категорії Віри Камінської) представили твір М.Шмітца «Самотня танцівниця».

Далі було детальне опрацювання «Балади» ре-мінор тв.10 №1 Й.Брамса, яку представила Тетяна Голояд, студентка другого курсу факультету мистецтв (клас викладача провідного фахівеця ректорату, асистента кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Олени Спольської).

Завершила майстер-клас клопітка робота над творами: Ф.Шопен. Мазурка твір 17 №4 а-moll та Й.Витвицький «Українка» (варіації) магістранта першого курсу факультету мистецтв Івана Боднар (клас викладача - кандидата педагогічних наук, доцента кафедри музикознавства та методики музичного мистецтва Ірини Павлівни Гринчук). Музичним дарунком для усіх присутніх стало виконання Ігорем Рябовим творів В.Косенка - «Мазурка» та «Дві поеми-легенди» тв.12. Завершився майстер-клас невимушеним діалогом з виконавцем та вже традиційним колективним фото.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю та яскраві творчі зустрічі з Ігорем Рябовим у нашому місті. Адже усі заходи, проведені ним, сповнені гумору, позитиву, влучних порад, конкретних рекомендацій та безмежної щирості!

Ігор Сергійович Рябов - надзвичайно творча особистість, талановитий педагог, виконавець; автор численних методичних доробок, рекомендацій, статтей, дописів, семінарів, вебінарів, лекцій, практикумів, музичних марафонів; доктор філософії, доцент кафедри загального та спеціалізованого фортепіано Національної музичної академії ім.П.І.Чайковського, нащадок знаної у мистецьких колах родини.

Спольська О. В.