Свято  «ДАРИ ОСЕНІ» на хіміко-біологічному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка 02.10.2015

Свято  «ДАРИ ОСЕНІ»

на хіміко-біологічному факультеті

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Протягом тижня в ТНПУ тривало щорічне традиційне для хіміко-біологічного факультету свято «Дари осені» за результатами навчально-польових практик на ділянці агробіологічної лабораторії. Дійство було організоване за ініціативи та з допомогою викладачів кафедр загальної біології та методики навчання природничих дисциплін, а також ботаніки та зоології. Безспосередню участь у проведенні свята брали студенти 3-го курсу, які вивчають курс «Еколого-натуралістична діяльність школярів». Вони спільними зусиллями вміло поєднали всі «кольори» чарівниці-осені та передали цей різнобарвний і чаруючий настрій усім гостям та присутнім.

Проведення свята відбувалось за програмою, яка включала:

- виготовлення та представлення квіткових та фруктово-овочевих композицій студентами 2-5 курсів;

- святкову частину «Екологічна мода» – показ аксесуарів та прикрас з природних матеріалів, яка проходила при повному аншлазі та підкорила серця глядачів різноманітністю та щедрістю осінніх дарів;

- організацію благодійного ярмарку «Велике починається з малого», де присутні могли поласувати соковитими фруктами, оригінальними овочевими салатами, духмяною випічкою та смачним узваром.

Свято вдалось на славу, всі отримали неабияке задоволення та заряд позитивних емоцій від участі в цьому заході.

Отримані на благодійному ярмарку кошти будуть передані для потреб працівників та студентів університету, які перебувають у зоні проведення АТО.

Студенти 3-го курсу
хіміко-біологічного факультету