Проєкт програми Еразмус+ (CBHE) «MultiEd» триває
Проєкт програми
Еразмус+ (CBHE)
«MultiEd» триває

У рамках реалізації міжнародного проєкту програми Еразмус+ (CBHE) «MultiEd / Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови на шляху України до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції» доцент кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Ольга Довбуш пройшла стажування в Тартуському університеті (Естонія) на тему «Юрій Лотман та семіотика культури: культура, текст, переклад, медіа, культурна пам’ять, семіосфера».

Гарячі дискусії на семінарах

Тарту як текст. Презентація проєкту

Програма курсу складалась із низки лекцій та семінарів у руслі семіотики культури: «Культура, мови, тексти», «Культура як пам’ять», «Простір і текст: семіотика міста», «Переклад та інтерсеміотичні процеси в культурі», «Трансмедіальність», «Цифрова семіосфера», «Екосеміотика». Учасниками стажування були викладачі з різних університетів-партнерів проєкту в Україні. Команда паралельно працювали над фінальною версією посібника «Language, Culture and Society», що ґрунтується на методології CLIL. Матеріали буде використано в освітньому процесі ТНПУ.

Завершення стажування. Вручення сертифікатів

Менеджер проєкту «MultiEd» у ТНПУ