На фізико-математичному факультеті відбулась зустріч із стейкголдерами освітніх програм
На фізико-математичному факультеті
відбулась зустріч із стейкголдерами
освітніх програм

На фізико-математичному факультеті відбулась робоча зустріч із зовнішнім стейкголдером освітньо-професійної програми 014.08 Середня освіта (Фізика, англійська мова і література) Лящук Зоряною Дмитрівною – вчителем вищої категорії, старшим вчителем, учителем фізики спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов.

На зустрічі було обговорено оцінку освітньої програми стейкголдерами, роботодавцями, здобувачами освіти та пропозиції щодо її покращення.

Гарантом освітньої програми О. Федчишин окреслено пропоновані зміни в освітньо-професійній програмі «Середня освіта (Фізика, англійська мова і література)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти стосовно практичної підготовки та шляхи їх впровадження.

С. Мохун, завідувач кафедри фізики та методики її навчання, акцентував увагу на зміні вибіркових компонентів освітньо-професійної програми; Г. Генсерук, голова Комісії якості фізико-математичного факультету, висловила пропозиції щодо програмних компетентностей освітньої програми.

Робочі моменти

Зустріч була конструктивною, відбулась в дружній та творчій атмосфері!
Щира подяка колегам та однодумцям! Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Заступник декана
фізико-математичного факультету,