Новий психологічний проєкт від студентів факультету педагогіки і психології
Новий психологічний проєкт
від студентів факультету
педагогіки і психології

І знову ділимося із вами нашими успішними напрацюваннями та досягненнями  талановитих студентів, котрі впевнено вчаться використовувати психологічні знання для практичної допомоги.

Соломія Вершигора, магістрантка курсу «Психологія бізнесу та управління» створила авторське психологічне шоу «Менталіка». Проєкт був створений саме для популяризації психологічних знань, української культури та мови. У такий складний час для всього українського суспільства психологічна допомога потрібна абсолютно всім, адже війна провокує стрес, втому, страх у кожного з нас. Соломія Вершигора, староста групи змПБУ успішно продовжує навчання та через свій проєкт допомагає тисячам українців, які опинилися у кризових ситуаціях через війну й власні переживання.

У випусках психологічного шоу «Менталіка» разом із гостями - провідними психологами, а також викладачами нашого університету, обговорюються питання, які стосуються різних психологічних аспектів нашого життя.

Першими запрошеними  фахівцями були Орап М.О., Савелюк Н.М., Кальба Я.Є.

Нам надзвичайно приємно, що до цього проєкту активно долучаються викладачі кафедри психології професор Марина Олегівна Орап, професор Наталія Михайлівна Савелюк, кандидат психологічних наук, доцент Ярослава Євгенівна Кальба, кандидат психологічних наук Валентина Олегівна Вовк, які своїми слушними порадами та професійно викладеною інформацією допомагають глядачам впоратись з викликами сучасності та зберегти психологічне здоров'я.

Цікавий випуск шоу з викладачем кафедри психології Вовк В.О.

Переглянути етери та підтримати проєкт можна за посиланням.

UKRAINA FOREVER – ютуб канал де транслюються корисні передачі. Ми вдячні організаторам, які високо цінують роботу фахівців-психологів Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
Підтримуємо наших магістрів та запрошуємо вас переконатися у професіоналізмі та компетенції.