Перші бакалаври-аналітики отримали дипломи
Перші
бакалаври-аналітики
отримали дипломи

20.07.2022 року у ТНПУ відбулась знаменна подія: урочиста академія з вручення дипломів випускникам бакалаврату історичного факультету.

У час війни університет продовжує підготовку високоякісних фахівців, серед яких сучасні й затребувані професіонали-аналітики.

«Аналітика суспільних процесів» – це освітня програма європейського взірця, навчаючись на якій студенти можуть отримати якісні знання. Свідченням цього є високі атестаційні бали випускників-аналітиків, серед яких двоє – Кам’янецька Євгенія та Павлюк Дмитро – отримали дипломи з відзнакою.

Староста - червонодипломниця - Кам'янецька Женя із гарантом ОП Наталією Морською

Навчаючись на програмі «Аналітика суспільних процесів», бакалаври зробили важливу інвестицію у своє майбутнє у  вигляді отриманих фундаментальних знань з філософії, вмінь аналітичного аналізу та критичного мислення.
Вручали дипломи випускникам і бажали якнайкращої подальшої реалізації: ректор університету, професор кафедри філософії та суспільних наук  Буяк Богдан Богданович та декан історичного факультету, доцент кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичної науки Місько Володимир Володимирович. Викладачі випускової кафедри вітали випускників, зокрема, завідувач кафедри філософії та суспільних наук, доцент Григорук Анатолій Ананійович, гарант освітньої програми, доцент Морська Наталія Львівна та куратор групи, доцент Поперечна Галина Антонівна. Викладачі запрошували випускників продовжувати навчання у магістратурі нашого університету.  Адже, найкраще людині реалізуватися на своїй землі, де вона не почувається біженцем, емігрантом чи переселенцем, а є частинкою рідного народу.

Під час урочистої академії

Бакалаври-аналітики

Випускники з завідувачем кафедри Григоруком А.А. та гарантом освітньої програми Морською Н.Л.

Не шукайте кращого десь у світах, а творіть найкраще у своїй країні! – з таким гаслом звертаємось і до випускників, і до абітурієнтів.

#Навчання _задля_ПЕРЕМОГИ
#Якісна_освіта_у_рідній_країні