Студент фізико-математичного факультету ТНПУ - переможець міжнародного конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки. Вітаємо!
Студент фізико-математичного факультету ТНПУ -

переможець міжнародного конкурсу

з веб-дизайну та комп’ютерної графіки.

Вітаємо!

У липні 2022 року відбувся XX International Contest in Web Design and Computer Graphics among Students and Pupils з номнацій: «Веб-дизайн», «Комп’ютерна графіка», «Комп’ютерна анімація». До участі в конкурсі допускалися роботи конкурсантів із закордонних закладів освіти та університетів, коледжів, шкіл України, які подали свої проєкти із веб-дизайну, комп’ютерної графіки та анімації.

Подвійною приємною новиною для фізико-математичного факультету стала перемога студента 2 курсу спеціальності 122. Комп’ютерні науки (Інженерія ігрових проєктів) Грицая Івана Андрійовича:

Диплом переможця міжнародного конкурсу із номінації  «Комп’ютерна графіка» – 2 місце    Диплом переможця міжнародного конкурсу із номінації  «Комп’ютерна анімація» – 3 місце

– ІІ місце в номінації «Краща 2D-растрова графіка» у рамках вивчення курсу «Комп’ютерна графіка» (автор курсу – доцент О. Й. Карабін);

Сертифікат наукового керівника – Карабін Оксани Йосифівни

– ІІІ місце в номінації «Комп’ютерна анімація» у рамках вивчення курсу «Motion-дизайн» (автор курсу – професор О. Я. Романишина).

Сертифікат наукового керівника – Романишиної Оксани Ярославівни

Студенти та викладачі фізико-математичного факультету вітають переможця, дипломанта ІІ та ІІІ призових місць XXI International Contest in Web Design and Computer Graphics among Students and Pupils – Грицая Івана Андрійовича!

У добрий час та на звершення наукових здобутків! Слава Україні!