З Днем Української Державності!

Сьогодні, 28 липня 2022 року, Україна вперше відзначає нове державне свято — День Української Державності.

Про його започаткування Президент України Володимир Зеленський оголосив майже рік тому, 24 серпня 2021-го, у день святкування 30-річчя незалежності України.

Досі саме в цей день Україна вшановувала одного з перших своїх державотворців — святого рівноапостольного Володимира Великого, князя Київського, а також День хрещення Київської Русі – України.

Точкою відліку української державності Володимир Зеленський запропонував вважати рік заснування Києва – столиці Київської Русі – України, яку «недаремно вважають місцем, де все починалося».

Український інститут національної пам'яті до Дня Української Державності підготував інформаційні матеріали

Що таке День Української Державності?
Тисячолітній спадок державності
Етапи українського державотворення
Спадкоємці Володимира Тризуба

Університетська родина ТНПУ щиро вітає українців з Днем Української Державності!

Дякуємо всім, хто захищає нашу землю і незалежність! Дякуємо всім, хто працює на нашу спільну перемогу!

Слава Україні!