Чекаємо найкращих абітурієнтів уже сьогодні!
Чекаємо найкращих

абітурієнтів уже сьогодні!

29 липня стартує активна фаза вступної кампанії 2022р.- розпочинається прийом електронних заяв від вступників на бакалаврат на основі повної загальної середньої освіти та ОКР "Молодший спеціаліст".

Нагадуємо найкращим абітурієнтам, що Ви маєте право подати 5 заяв на державну форму навчання і 20 - на платну.

• Необхідною умовою вступу є наявність сертифікатів ЗНО 2019-2021 рр. або НМТ 2022 р.
  • Окрім цього, кожен вступник при подачі заяви здійснює подання мотиваційного листа.

Увага! Однією із ТОПових новацій цьогорічної вступної кампанії є можливість вступу лише за результатами розгляду мотиваційного листа.

Детальніше про мотиваційний лист вступника ТНПУ тут

З переліком усіх спеціальностей та освітніх програм можна ознайомитись тут

Інструкція щодо подання електронних заяв тут

Якщо у Вас виникли труднощі при створенні електронного кабінету вступника чи поданні заяви або ви просто хочете кваліфікованої допомоги фахівці приймальної комісії з радістю допоможуть Вам, звертайтесь за адресою: м. Тернопіль, вул. Максима Кривоноса, 2, аудиторія №3.

Пам'ятайте, що вибір закладу вищої освіти - це в першу чергу вибір вашого майбутнього, тому обирайте найкращий університет, який успішно поєднує хороші традиції освітньої діяльності з інноваціями та ефективно реагує на усі зміни ринку праці.

Для найкращих абітурієнтів ТНПУ підготував понад 60 сучасних освітньо-професійних програм, можливості академічної мобільності, висококваліфікований професорсько-викладацький склад та цікаве і насичене студентське життя.

Чекаємо найкращих абітурієнтів уже сьогодні з 09.00.

З усіх питань вступної кампанії запрошуємо звертатись на гарячу інформаційно-консультаційну лінію Приймальної комісії:
Тел. (098) 416-65-93 + viber
Тел. (063) 952-00-05