"Є професія у світі – Серце віддавати дітям!"

У день професійного свята міський голова Тернополя С.В.Надал звернувся до освітян з теплими, щирими словами

Шановні вчителі, педагоги, викладачі!

Дорогі наші освітяни!

Від себе особисто та громади Тернополя щиро вітаю Вас з днем вашого професійного свята – Дня працівника освіти.

Своєю наполегливою працею, професіоналізмом, самовідданістю Ви сприяєте становленню високоосвіченого покоління нової, демократичної та вільної України. Ви – творці майбутнього нашої держави, її інтелекту.

Науковці, митці, герої, просто чесні і порядні громадяни – це у першу чергу заслуга виховання у школі, де Ви прививаєте нашій молоді добрі цінності та християнську мораль.

Закладений Вами патріотизм, любов до своєї землі, до нашої української Батьківщину спонукав сотні тисяч українців взяти у руки зброю, стати волонтером та зупинити російську навалу на Україну, зупинити ворога.

Нехай Ваша мудрість, Ваш інтелект та досвід завжди будуть вшановані державою, учнями, батьками.

Вчить дітей добру, справедливості, готуйте їх до життя у суспільстві, яке швидко змінюється та вимагає високого рівня освіченості.

Бажаю Вам, дорогі наші освітяни відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, наполегливості та мудрості, оптимізму і терпіння.

Дякуємо вам за непосильну працю на користь наших дітей, задля майбутнього України!

Нехай щирі слова подяки звучать для вас не тільки у свята, а й щодення.

Завершити привітання хочу справжнім народним віршем, який показує, що для українців означає слово ВЧИТЕЛЬ:

Є професія у світі –
Серце віддавати дітям!
Серце вчителя безкрає,
Як би він його не краяв.
Тому гідний вчитель шани.
Так, любові і пошани
За роботу непросту