В ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся благодійний ярмарок «Прийми участь – допоможи воїнам АТО» 02.10.2015

29-го вересня відбувся благодійний ярмарок в головному корпусі нашого вузу під гаслом «Прийми участь – допоможи воїнам АТО». Студенти усіх факультетів торгували різними смаколиками. Кожен мав змогу скуштувати тернопільських «пляцків», знайти нових друзів, і що найголовніше - вкласти свою лепту в боротьбу за незалежність і соборність України.

Спільно студенти зібрали 7167 грн. Найбільший вклад зробили студенти факультету філології і журналістики, які зібрали 1412 грн. Виручені кошти будуть відправлені нашим бійцям, які знаходяться в зоні проведення АТО.

Разом ми - сила! І можемо творити великі справи! Бо насправді допомогти легко, а для цього потрібно тільки захотіти і діяти!

Тож дякуємо всім, хто долучився до активності, творчості, щедрості та неймовірної атмосфери!!

Ірина Драгущак,
Фото Наталії Томаш