Цьогорічна Посвята першокурсників у студенти ТНПУ пройшла незвично  і яскраво (ФОТО)
Цьогорічна Посвята

першокурсників у студенти ТНПУ

пройшла незвично  і яскраво

Найперше і улюблене свято у навчальному році - Посвята першокурсників у студенти ТНПУ - цього року пройшло нестандартно. І зміщення в часі, і зміна локації - це наслідок воєнного стану. У актовій залі зібралися першокурсники та їх батьки, викладачі, студентський актив. З пошаною і вдячністю учасники згадували тих, хто відстоює сьогодні Незалежність України у війні з російськими окупантами. А от традиційний гарний настрій, піднесена урочиста атмосфера, щирі посмішки, вітання гостей - усе це було, як на святі.

На сцені ректор та проректори ТНПУ

Під звуки маршу на сцену піднімались декани і представкики факультетів з хоругвами

Спільне виконання Гімну України: натхненно і зворушливо

Вітальна і мотивуюча промова ректора ТНПУ проф.Б.Буяка

Добра і тепла атмосфера свята

ТНПУ вітає міський голова Тернополя С.Надал

Не обійшлося і без сюрпризів: в числі гостей свята був сам академік Володимир Гнатюк, чиє ім'я носить університет. Наш патрон і натхненник вже не вперше звертається до студентів з давнини, і все це завдяки креативним ідеям і майстерному втіленню викладачів, студентів та випускників ТНПУ.

Наш патрон і натхненник В.Гнатюк
Наш патрон і натхненник академік В.Гнатюк

До вашої уваги більше фото:
Альбом 1
Альбом 2

Після урочин в актовій залі першокурсники мали ще зустрічі на факультетах, а незабаром з'явилися перші відгуки про святкове дійство.

Ось що написав у ФБ ректор ТНПУ професор Богдан Буяк.

С.В.Надал, міський голова Тернополя, також висловив щирі побажання студентам ТНПУ.

Для істориків щемним і незабутнім стало слово декана факультету Володимира Міська, адже він служить у ЗСУ і звернувся до першокурсників з передової.

Оптимістичні і сильні духом фізматівці теж радо зустріли перший курс

По-родинному вітали першокурсників на факультеті педагогіки і психології.

Хіміко-біологічний факультет також знайомив перший курс зі своєю історією та багатими традиціями.

Дорогі першокурсники! Ще раз вітаємо вас із незабутнім днем єднання із студентською спільнотою! Ви розпочинаєте дуже важливий і цікавий період життя. Нехай він буде успішним, сповненим яскравими подіями і  незабутнім. Бажаємо наполегливості і наснаги, оптимізму, негаснучого інтересу до науки і щоденних перемог. Використовуйте кожен шанс для поглиблення знань і самовдосконалення! Навчайтеся, експериментуйте, мандруйте, досліджуйте, творіть! І нехай ваше майбутнє життя буде освячене студентською дружбою! Перемоги нам усім!

І не забудьте підписатися на сторінки ТНПУ у соцмережах, щоб бути в курсі усіх цікавих і важливих подій.

Пресслужба ТНПУ