ТНПУ щиро вітає з ювілеєм декана хіміко-біологічного факультету (ФОТО)

ТНПУ щиро вітає з ювілеєм

декана хіміко-біологічного факультету!

Дружний колектив хіміко-біологічного факультету щиро вітає з ювілеєм декана, професорку, докторку біологічних наук Дробик Надію Михайлівну!

Вельмишановна Надіє Михайлівно!

З нагоди ювілейної дати у Вашому житті увесь колектив та студентство факультету висловлюють Вам сердечні вітання та бажають міцного здоров’я, сімейного затишку і добробуту, сили й наснаги, натхнення на нові звершення і перемоги, оптимізму, а також здійснення планів та мрій.

Привітання Квіти

Нехай доля обдаровує Вас лише добрими людьми навколо, відчуттям істинного щастя і Божим благословенням! Нехай пліч-о-пліч з Вами завжди будуть найрідніші та найкращі люди, які й надалі підтримуватимуть і надихатимуть, даруючи любов.

Хай цілеспрямованість та життєрадісність, які Вам притаманні, неодмінно супроводжуються розумінням та взаємною віддачею від людей, з якими Вас пов’язує життя. Переконані, що ці достойні риси стануть запорукою Ваших майбутніх досягнень та життєвих перемог.

Вашу турботу про колектив щодня відчуває кожен із нас, а енергійність, завзятість, наполегливість у досягненні поставлених цілей є гідним прикладом для всіх. Як мудра керівниця і шанована науковиця, умієте об’єднувати і надихати однодумців на успішне втілення освітніх суспільно значущих проектів на благо нашої держави.

Нехай ця прекрасна пора у Вашому житті буде наповненою світлими спогадами, теплими зустрічами, добрими посмішками й новими інтересами. Радості у Вашому домі, на роботі та навколо Вас. Прекрасного самопочуття, великого натхнення і мирного неба на многії літа!

З повагою, колектив ХБФ ТНПУ

До щирих вітань факультету долучається також вся університетська спільнота!
Нехай кожен Ваш день наповнює гармонія і щастя!
Нехай натхненно мріється і успішно збувається усе задумане!
Багато особистих перемог і найшвидшої нашої спільної Перемоги!