Першокурсники-аналітики зустрілись із ректором ТНПУ і викладачами кафедри філософії та суспільних наук (ФОТО)

Першокурсники-аналітики зустрілись

із ректором ТНПУ і викладачами

кафедри філософії та суспільних наук

Студенти першого курсу освітньої програми «Аналітика суспільних процесів» бакалаврського рівня вищої освіти зустрілись з ректором університету, завідувачем кафедри філософії та суспільних наук, гарантом освітньої програми й викладачами кафедри філософії та суспільних наук, які забезпечують реалізацію цієї програми.

Зустріч уже традиційно відбувається на початку навчального шляху здобувачів освітньої програми. Першокурсники з різних регіонів нашої країни розповіли про себе, поділились своїми очікуваннями та баченням навчального процесу і, разом із викладачами, змоделювали свій подальший шлях розвитку й навчання в університеті.

Дружна родина аналітиків ТНПУ

Ректор університету, професор Богдан Буяк розповів про перевагу і перспективи професії аналітика та особливості навчання на освітній програмі, окреслив широкі можливості подальшого працевлаштування.

Виступ ректора університету

Викладачі кафедри філософії та суспільних наук презентують освітні компоненти

Завідувач кафедри, доцент Анатолій Григорук акцентував увагу на питаннях навчання здобувачів, своєчасності виконання усіх контрольних заходів навчального процесу, а також познайомив із специфікою діяльності випускової кафедри філософії та суспільних наук. Гарант програми, доцент Наталія Морська ознайомила першокурсників з особливостями освітньої програми, специфікою освітніх компонентів, акцентувала на важливості науково-дослідної роботи здобувачів.

Ректор відповідає на запитання першокурсників

Відповідальний секретар Приймальної комісії, доцент Юрій Древніцький привітав студентів із вступом у ТНПУ ім. В.Гнатюка, розповів про специфіку цьогорічної вступної кампанії.  Завідувач навчально-методичного відділу, доцент Андрій Киданюк ознайомив студентів з особливостями навчального процесу в університеті, специфікою кредитно-модульної системи. Викладачі кафедри філософії та суспільних наук презентували навчальні дисципліни, які вони викладають, звернули увагу на важливих моментах вивчення цих дисциплін.

Тепла атмосфера під час зустрічі

Зустріч відбулась у теплій і щирій атмосфері. Студенти мали змогу переконатися, що дійсно влились у дружню родину аналітиків ТНПУ.

Доц. Наталія Морська