Студент ТНПУ ім.В.Гнатюка став переможцем "Червоної рути"

“Червона рута” найбільший та найстарший Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики, який протягом 25-річної діяльності сформував українську національну масову музику і виконує місію патріотичного виховання молоді.

Мета конкурсу – пошук молодих обдарованих виконавців, пропагування їх творчості в Україні та за кордоном.

Тернопільський обласний відбірковий конкурс ХV Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики „Червона рута-2017” відбувся в Українському домі „Перемога”. У ньому взяли участь 25 виконавців та гуртів у різних номінаціях.

Організатори обласного відбіркового конкурсу – комунальна установа обласної ради «Тернопільський обласний методичний центр народної творчості», департамент культури, релігій та національностей Тернопільської ОДА та дирекція фестивалю «Червона рута».

За рішенням суддівської ради конкурсу, серед інших переможцем відбіркового туру став студент факультету іноземних мов ТНПУ ім.В.Гнатюка Ігор Жураковський.