Кафедра теорії і методики олімпійського та професійного спорту   ТНПУ ім.Володимира Гнатюка  організувала легкоатлетичні змагання  для студентів Західного регіону України

Кафедра теорії і методики олімпійського та професійного спорту

ТНПУ ім.Володимира Гнатюка

організувала легкоатлетичні змагання

для студентів Західного регіону України

Спорт стає засобом виховання тоді,
коли він є улюбленим заняттям кожного.
В.А.Сухомлинський

4-5 жовтня 2016 року на центральному стадіоні м. Тернопіль проходила відкрита першість серед студентів ВНЗ Західного регіону України. Організатором змагань виступили кафедра теорії і методики олімпійського та професійного спорту ТНПУ ім.Володимира Гнатюка (завідувач Іваськів С.М.), Федерація легкої атлети Тернопільської області (президент Єднак В.Д.). Ці традиційні змагання які проводяться кожного року восени і збирають кращих легкоатлетів вищих навчальних закладів Тернополя, Луцька, Івано-франківська. Цьогорічні змагання зібрали понад п’ятдесят учасників які змагалися у всіх видах змагань з легкої атлетики. Приємною несподіванкою була участь у змаганнях учасниці ХХХІ Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро (Бразилія) Ірини Климець.

На урочисте відкриття змагань прийшли керівники факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету ім.Володимира Гнатюка, федерації легкої атлетики Тернопільської області, представники громадських та спортивних організацій.

Переможці та призери змагань у всіх видах програми були відзначені цінними призами спонсорів та приватних особ, яким небайдужий стан легкої атлетики на Тернопіллі.

Своїми заохочувальними прозами кращих легкоатлетів та тренерів відзначив Тернопільський осередок Олімпійської академії України (голова Огнистий А.В.) і Спортивний клуб ТНПУ ім. Володимира Гнатюка (голова Петрица П.М.).

Доц. Огнистий А.В.