До уваги працівників, студентів, випускників, друзів та прихильників ТНПУ!  Стартує "Народний бренд-2022!"
До уваги працівників, студентів,
випускників,
майбутніх абітурієнтів,
просто друзів та прихильників ТНПУ!

Стартує "Народний бренд-2022!"

І знову в Тернополі обирають кращі у своїй царині установи для присудження відзнаки "Народний бренд".

До честі ТНПУ, наш університет вже виборював цю нагороду тричі!

2022 рік - особливий. У відповідь на повномасштабне вторгнення росії на наші землі був створений Волонтерський центр ТНПУ, університет активно допомагає ЗСУ, успішно провів вступну кампанію і вкотре став кращим педагогічним університетом України за національним рейтингом.

Чи отримаємо ми "Народний бренд-2022", залежить від кожного з вас.

Ми дуже цінуємо вашу довіру і щороку її підтверджуємо значними здобутками та важливими науковими, навчальними, мистецькими, спортивними, екологічними, благодійними проєктами для міста та області.

Запрошуємо усю університетську та освітянську родину, всіх тернополян підтримати ТНПУ та допомогти зробити вибір своїм друзям і знайомим.

ТНПУ - найкращий! А ви з нами?

Тут можна Проголосувати

Дякуємо вам щиро за підтримку!

Переможемо!