Майбутні філологи і журналісти ТНПУ ім.В.Гнатюка  прийняли першокурсників у студентське братство

Майбутні філологи і журналісти ТНПУ ім.В.Гнатюка

прийняли першокурсників у студентське братство

28 вересня на факультеті філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулася посвята у першокурсники.

Майбутні філологи і журналісти декламували власні вірші, співали пісні, інсценізували фрагменти зі студентського життя. Студенти-журналісти уміло представили групу цікавою презентацією та проявили креатив у висвітленні своєї професії.

У дружній атмосфері для студентів звучали напутні слова від викладачів. Традиційна посвята допомогла першокурсникам з головою поринути у студентське життя, знайти друзів, влитись у факультетську сім’ю та впевнитися у виборі професії.