«Українські вечорниці»    організували з нагоди Дня працівників освіти   студенти психолого-педагогічного відділення

«Українські вечорниці»

організували з нагоди Дня працівників освіти

студенти психолого-педагогічного відділення

З давніх-давен вечорниці – це веселі співи, обряди, давні традиції, цікаві бесіди та небелиці, а також запальні танці. Нещодавно студенти і викладачі психолого-педагогічного відділення мали змогу поринути у справжню атмосферу українських вечорниць. Свято організували з нагоди Дня працівників освіти.

Гостей свята радо зустрічали господині, котрі частували їх солодощами та приготували для кожного цікаві передбачення. Поринути у атмосферу справжніх українських вечорниць допомогли веселі пісні, запальні танці та конкурси, зокрема, кусання калити і переспівки. Родзинкою свята став мультфільм, де головними героями були викладачі нашого відділення. А вдалим завершення вечора стали запальні танці.

Студентський декан
психолого-педагогічного відділення