Збори батьків першокурсників  на факультеті філології і журналістики ТНПУ (ФОТО)

Збори батьків першокурсників

на факультеті філології і журналістики ТНПУ

На факультеті філології і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулися батьківські збори. Наші першокурсники презентували для своїх батьків цікаві розповіді про студентське життя, а рідні мали можливість ознайомитися із успіхами у навчанні своїх дітей, поспілкуватися із деканом факультету,  викладачами.

Виступ декана факультету філології і журналістики Т. Вільчинської

Виступ декана
факультету філології і журналістики
 Т. Вільчинської

Інформативними були бесіди про період адаптації першокурсників, актуальні питання організації навчально-виховного процесу в університеті.

Висловлюємо подяку батькам наших студентів за те, що довірили своїх дітей нам. Дякуємо, що у такий складний час змогли приїхати, проявивши свою небайдужість до освітніх питань наших першокурсників. Вважаємо, що саме батьківські збори є ефективною формою взаємодії між батьками й викладачами, яка допомагає реалізовувати всі поставлені цілі.

Учасники батьківських зборів

Наші чудові першокурсники