ТНПУ вітає з Міжнародним днем студента! Наші студенти - найкращі!
ТНПУ вітає з Міжнародним днем студента!

Наші студенти - найкращі!

Дорогі друзі!

Юні і досвідчені, креативні і оптимістичні, запальні і невтомні, розумні і веселі!

ТНПУ з'єднав вас у потужне братство, показав свої традиції, навчив дружити і відстоювати власні ідеї. А далі наша студентська спільнота сама проявила себе як молода, потужна, мудра, добра сила.

Наші талановиті студенти відрізняюються шляхетністю, наполегливістю, глибиною знань та активною громадською позицією.

На складний час припало ваше студентство. Хтось в числі перших опановував дистанційне навчання, а цьогоріч ми вимушені долати блекаути і час від часу поспішати у сховища. Та ці випробовування роблять вас тільки сильнішими!

Вам вистачає снаги на пісні і волонтерство, на спорт і науку, на підтримку ближніх і допомогу військовим.

Щиро бажаємо вам успіхів і перемог на життєвому шляху! Нехай любов до України стане рушієм ваших найкращих помислів і дій!

Використовуйте кожен шанс, щоб стати кращими!

Сердечно вітаємо усіх сьогоднішніх студентів, усіх, хто зберіг у собі студентський дух і спрагу знань!

А тим, хто готується стати студентом. бажаємо успішного втілення мрій!