Студенти кафедри журналістики ТНПУ  стали спікерами вебінарів (ФОТО)

Студенти кафедри журналістики ТНПУ

стали спікерами вебінарів

В межах дисципліни «Реклама» під ініціаторством кандидатки філологічних наук, доцентки кафедри журналістики Олесі Ярославівни Мединської, була проведена низка вебінарів. Спікерами під час заходів стали студенти-журналісти третього курсу Тернопільського національного педагогічного університету.

Вебінар «Рекламна кампанія як основна форма рекламної діяльності. Стратегія і тактика рекламної кампанії» проводили Адамович Руслана та Відлацький Віталій. Студенти розповіли про види рекламної кампанії, її розробку та вивчення ринкової ситуації. Поділились критеріями для вибору засобів масової інформації й визначили задачі комунікативної стратегії.

Вебінар Рекламна кампанія як основна форма рекламної діяльності. Стратегія і тактика рекламної кампанії
Вебінар "Рекламна кампанія як основна форма рекламної діяльності. Стратегія і тактика рекламної кампанії"

Спікерка вебінару Адамович Руслана

Не менш цікавий вебінар «Друковані засоби поширення реклами» підготували студентки Ключка Ангеліна та Заверуха Сніжана. Слухачі дізнались більше про дизайн реклами та емоційно-естетичне в газетно-журнальній періодиці, почули для чого потрібен слоган і чим газетна реклама відрізняється від реклами в журналах.

Вебінар Друковані засоби поширення реклами
Вебінар "Друковані засоби поширення реклами"

Волинець Божена та Адамович Руслана стали спікерками вебінару «Функціональна типологія та класифікація телевізійної реклами». Студентки окреслили групи реклами, її висвітлення у медіа і закріпили з аудиторією отриманні знання за допомогою ілюстративних вправ.

Вправа для студентів після вебінару Функціональна типологія та класифікація телевізійної реклами
Вправа для студентів після вебінару "Функціональна типологія та класифікація телевізійної реклами"

Також були окреслені тенденції щодо рекламної діяльності та порушені такі питання: масова реклама, соціальні групи та поняття стратегії «тягни-штовхай». Підготували цю інформацію студентки Сподар Діана та Магула Катерина.

Вебінар Типи рекламної діяльності
Вебінар "Типи рекламної діяльності"

Студентка групи Ж-34

Полов’юк Юлія